top of page
Veronika Hochmutová - Healthybycerna

Bc. Veronika
Hochmutová

Brand & PR Manager

  • Instagram
  • TikTok
  • Spotify
  • Apple Podcast
  • Soundcloud

Pomáhám značkám být vidět. A zejména pak těm, které mi dávají smysl. Což u Healthy by Černá platí dvojnásob. S konceptem jsem se seznámila v roce 2023 a od té doby mě fascinuje. Především pak jeho zaměření a důraz na ženskost, cykličnost a na vše, co se stravou souvisí. Protože jídlo na talíři sice dělá hezčí den, ale zdravý přístup ke stravě tvoří bezpochyby příjemnější realitu a budoucnost. Navíc si troufám říct, že přesně takový projekt na českém poli výživy doposud chyběl. Jsem pyšná, že jsem součástí týmu Healthy by Černá a Vy se na mě můžete obrátit s čímkoliv, co souvisí ohledně PR a značky, jako takové. Zastihnete mě na e-mailu veronika@healthybycerna.com

 

Jaké mám vzdělání?

 

Moje cesta do světa online marketingu rozhodně nebyla jednoduchá. Mám za sebou studium Vyšší odborné školy pedagogické se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku. A pak také bakalářské studium na Univerzitě Karlově v oboru výchovy ke zdraví a pedagogika. Součástí tohoto studia byla i závěrečná zkouška z výživy, což je další kousek skládačky, který mi pomáhá konceptu Healthy by Černá více rozumět a posouvat projekt dál.


Po několikaletém působení ve školství jsem se přesunula do personalistiky, kde jsem setrvala celkem 4 roky. Po třicítce jsem se však rozhodla pro celkovou změnu oboru a začala jsem se věnovat copywritingu. Nyní mám za sebou Brandovou Akademii a Akademii sociálních sítí od #HolkyZMarketingu a aktuálně studuji také Byznysovou Akademii od #HolkyZByznysu. V komunitě #HolkyZMarketingu jsem rovněž aktivní mentorkou a lektorkou.

bottom of page