top of page
Kamila Černá

Mgr. Kamila Černá

Zakladatelka a vedoucí výživová koučka

  • Instagram
  • TikTok
  • Spotify
  • Apple Podcast
  • Soundcloud

Dost už bylo diet, počítání kalorií, výčitek z jídla, odpojení se od vlastního těla a odsouvání sebe až na poslední místo. Pomůžu Vám najít takovou formu stravování, kterou ocení nejen Vaše tělo, ale i duše. A pokud je Vaším cílem naučit se opět rozumět sama sobě, umět naplnit své potřeby a stravovat se intuitivně bez zbytečného stresu, jsem připravená Vás touto cestou provést.

Kromě své profese, která mě velmi naplňuje, jsem především spokojená žena a máma malého chlapečka. Snažím se inspirovat prostřednictvím podcastu sociálních sítí, abych rozšiřovala povědomí o tom, že dobře nastavená výživa a zdravý přístup k jídlu dokáží skutečné zázraky.

Jaké mám vzdělání?

Jsem certifikovaná výživová poradkyně s akreditací MŠMT. Jsem rovněž koučkou poruch příjmu potravy s certifikací The CCI Eating Disorder Coach. Trénink se specializací na poruchy příjmu potravy jsem absolvovala pod záštitou celosvětově uznávané terapeutky Carolyn Costin. Získala jsem magisterský titul v oboru Andragogika a management vzdělávání na Univerzitě Karlově a prošla jsem výcvikem profesionálního kouče s akreditací MŠMT a ICF. Absolvovala jsem řadu odborných kurzů, webinářů a přednášek zaměřených na výživu, ženské zdraví a zdravý životní styl. Také mám zkušenosti s vedením individuálních spoluprací i skupinových programů.

bottom of page